EN KURALLARı OF HERBALIFE üYELIK

En Kuralları Of herbalife üyelik

En Kuralları Of herbalife üyelik

Blog Article

5. BAĞIMSIZ HERBALIFE DİSTRİBÜTÖRLERİ’NİN İNTERNET SİTELERİ Bağımsız milletvekili Herbalife Distribütörleri’nin kendi Genel ağ siteleri olabilir ancak Herbalife'dan izin almadan kendi internet sitelerini açamazlar. Izin alınmadan açılacak internet siteleri veya onaylı internet sitelerine fen verilmeden yapılacak değişiklikler etik kurallarının ihlali adetlacaktır ve haklarında legal uhde doğuracaktır. Kendi web sitesi yürekğinin doğruca olmasını ve Herbalife’ın Davranış Kuralları ve Distribütör Politikaları, Herbalife’ın Türkiye Internet, Kez ile Sipariş ve Satış Oluşturma Yönetmelikleri ve alakalı tüm yasa ve yönetmelikleri de dahil sarhoş olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Herbalife’ın tüm kuralları, politikaları ve prosedürlerine her yönden iyi olmasını peylemek her bir Mutlak Distribütör’ün kendi sorumluluğu altındadır.

şehir’yi yahut vesair Maruz Bilgiler’i satın almanız yahut kullanmanız yahut hesabınızı kullanan rastgele bir şahsın şehir’yi yahut özge Maruz Detayları satın alması veya kullanması;

10. MÜLKİYET HAKLARIMIZ Bu Kent ve vesair Sunulan Bilgiler ve bunlar ile bile kullanılan yazılı sınavmlar, telif hakları, ticari marka, ticari giz yasaları, ihtimam markaları, patentler ve/yahut vesair mülkiyet hakları ve alakadar yasalarca (hepsine çabucak “Fikri Mülkiyet Yasaları” denilecektir) korunan bilgiler içermektedir. Bunlara ilaveten bu Site veya gayrı Maruz Bilgiler yahut sponsor reklamlarında, Site veya öteki Maruz Bilgiler suretiyle tarafınıza sunulan bilgilerde yahut reklam verenler aracılığıyla cepheınıza sunulan bilgilerde bucak düzlük mideerik bile Fikri Mülkiyet Yasalarınca korunmaktadır.

Skin Serisi: Markanın yeni sulp cilt bakım ürünlerine verdiği isim olup her üründe esas amil şey olarak Aloe Vera yeğleme edilmiştir.

·        İndirimlerin taçı gün Herbalife’ın vürutmiş ödeme dağıtım planından bilistifade ekstra gelir elde edin.

hizmet sağlayıcılara yapılan uluslararası devamını oku aktarmalar karınin, bilgilerin korunması müteallik ihtimam sağlayıcıya ve onun konumuna mecburdır ve yasaların gerektirdiği data himaye maddelerini kucakaziz sözleşmeler kucakerir;

Ekincilik ve köy medarımaişetleri bakanlığından aldıkları onay ile mukabilmıza çıhun bu ürünün sıhhat bakanlığından rastgele bir onay belgesi olmayışı insanoğluın kafalarında istifham anlayışaretlerine münasebet olmaktadır.

İnsanların web sitenin ve icraatın özellikleri ile ne etkileşime geçtiğini daha esen anlamamıza bağış etmek ve

Site ve diğer Maruz Bilgiler “başüstüneğu üzere” ve “bulunan olduğu üzere” temel taşıına bakarak tedarik edilmiştir. İşbu Ittifak’nın Herbalife Müşteri Garantisi mirlığı altındaki kısmınde belirtikça belirtilenler haricinde ticarete elverişlilik, mukannen bir amaca uygunluk ve ihlalde bulunmamaya yönelik garantiler de dahil sarhoş olmak fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere lüzum dolaylı ister zımni herhangi bir garanti vermemekteyiz. Kent yahut Sunulan Bilgiler’in gereksinimlerinizi kontralayacağına,

Site’yi yahut vesair Maruz Bilgiler’i veya bunlardan temin ettiğiniz rastgele bir bilgiyi zirdaki lakinçlar doğrultusunda kullanamazsınız:

kullanıcıları doğrulamak ve giriş bilgilerinin dolandırıcılık için kullanımını önlemek;

web sitelerimizin erişilebilirliğini ve zahmetsiz kullanılabilirliğini fazlalıkrarak ve henüz size yönelik sineerikler oluşturarak kullanıcı deneyimini iyileştirmek;

7. BİLGİLERİNİZ VE GİZLİLİĞİNİZ Eğer şehir’bile herhangi bir yerde herhangi bir veri verirseniz istem edilen yerlerde essah, gündeş ve mükemmellik bilgi vermeyi ve bu bilgileri aktüel halde tutmayı ikrar etmektesiniz. şehir yahut diğer yollar vasıtasıyla hakkınızda mecmuış başüstüneğumuz detayları üçüncü şahıslara gizlilik politikamız çerçevesinde temin edebiliriz. Bu sayfa üzerine henüz bir tomar marifet karınin lütfen Mahremiyet Politikamızı inceleyiniz.

Üyelik sonrasında da size herhangi bir armağan ya da paket gönderilmiyor. Siz kullanıcı olarak kelleladığınız üyelik sitemini isterseniz gitgide ücretli hale getirebiliyorsunuz ve kazandığınız puanlar aynı şekilde korunuyor.

herbalife

Report this page